Onze medewerkers

François de Fooz

François de Fooz

f.defooz@defooz.com
Zaakvoerder
BIV: 501.364

Kelly Sucaet

Kelly Sucaet

k.sucaet@defooz.com
Commercieel medewerker

Bea Van der Borght

Bea Van der Borght

b.vanderborght@defooz.com
Commercieel medewerker

Michel De Keyzer

Michel De Keyzer

m.dekeyzer@defooz.com
Erkend vastgoedmakelaar
BIV: 508.820

Tim Moens

Tim Moens

t.moens@defooz.com
Erkend vastgoedmakelaar
BIV: 511.398

Jasper Polfliet

Jasper Polfliet

j.polfliet@defooz.com
Erkend vastgoedmakelaar Schatter-expert
BIV: 511.595

Virginie Velghe

Virginie Velghe

v.velghe@defooz.com
Erkend vastgoedmakelaar
BIV: 513.362

Pierre Mainil

Pierre Mainil

p.mainil@defooz.com
Erkend vastgoedmakelaar
BIV: 513.763

Cindy Petereyns

Cindy Petereyns

c.petereyns@defooz.com
Commercieel afgevaardigde

Toezichthoudende autoriteit: Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars, Luxemburgstraat 16 B te 1000 Brussel. Onderworpen aan de deontologische code van het BIV.

Privacy instellingen

Om u beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies op onze website. Hiermee volgen wij en derde partijen uw internetgedrag op onze website en kunnen we uw ervaring verbeteren.